8 Aralık 2011 Perşembe

Galatasaray'ın dünkü maçı

Fatih Terim özel bir teknik direktör. Birçok hoca Galatasaray'ın dünkü maçında adım gibi eminim Ayhan Akman'ı koyardı 11'e ama İmparator, A.Gücü maçında farklı işler yapan Emre Çolak'ı Galatasaray'ın dünkü maçında sahaya baştan sürerek taçlandırdı. Fatih Terim performansıyla Galatasaray'ın dünkü maçına damgasını vurdu.
Son haftaların çıkıştaki ismi ve sağ bek mevkisine iyice oturan Eboue, Elmander ve sezon başında yazdıklarımı bana tek tek yediren Melo da Galatasaray'ın dünkü maçına özel performanslarıyla katkı sağlayan isimler oldu.
Açıkcası özel sohbetlerde Galatasaray'ın dünkü maçı rahat kazanacağını tahmin ediyordum. Çünkü dünkü rakibin şu ana kadarki başarısı güçlü bir kadroya sahip olmasından değil hazır bir takım olmasından kaynaklanıyordu. Ancak bu tip maçlar için bazı isimler zayıf kalıyor.
G.Birliği'ni bu sezon Ankara'da yenebilen tek takım olduktan sonra Galatasaray dünkü maçı da kazanarak girdiği zorlu virajı spin atmadan dönmeye devam ediyor. Bu 2 galibiyet nedeniyle hafta sonu Trabzonspor deplasmanından 1 puan da "İyidir" haline geldi.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

çok iyi oynadık helal olsun çocuklara. ilk yarı 10 pozisyon falan var heralde. feneri de tebrik ederiz onlar da lider sayılır sonuçta. ama galatasaray baya baya haketti bu maçı hatta tarihi fark da olurdu.. sağlık olsun

Adsız dedi ki...

sanırım ankaragücü yerine g.birliği demek istediniz...